Soutěž

Zdravíme všechny NS aktivisty a aktivistky,

současně se spuštěním našeho nového blogu, jsme se rozhodli uspořádat sérii soutěží, kterých se můžete zúčastnit právě vy. Jako první, jsme se rozhodli uvést soutěž o NEJLEPŠÍ GRAFFITI!!

Pokud máte zájem se této soutěže zúčastnit, posílejte nám vaše práce, které dosud nebyly publikovány na žádném webu nebo blogu a hrajte tak s námi o zajímavé ceny (pokud nám bude zaslána práce, která již byla publikována někde jinde, rádi ji uveřejníme, ale do naší soutěže NEBUDE zařazena).

Tentokrát jsme pro vítěze nachystali jako hlavní cenu tričko BreakStore (www.breakstore.cz/trika-panska-k18/triko-breakstore-p25/ ) ze stejnojmenného obchodu, s jehož kvalitami jsme velice spokojeni.

Soutěž bude probíhat od 10.8-10.9.2009, kdy můžete své výtvory zasílat na mail: widerstand.streetart@bigstring.com. Do 30.9.2009 pak můžete hlasovat pro práci, která je vám nejsympatičtější a nejvíce se vám líbí. Vítěz bude vyhlášen 1.10.2009 a v co nejkratší době mu bude odeslána jeho výhra.

A co pro vás chystáme dále? Rozhodně se můžete těšit na soutěže o nejlepší tag, šablonu, wallpaper a další, jejichž vítěze rádi odměníme věcmi různých značek a obchodů. Těšíme se na vaše příspěvky, WIDERSTAND STREETART team.

Napsat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Log Out / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Log Out / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Log Out / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Log Out / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: