R.I.P. Jan Stričko

Zanedlouho tomu bude již rok, kdy si připomeneme velmi smutné výročí vraždy našeho kamaráda a spolubojovníka Honzy Strička. Dne 25. října 2008 v Rakovníku brzy ráno ukončil bodnutím nožem do srdce jeho život zákeřně a bezdůvodně špinavý cikánským vrah. Dva dny poté jsme důstojným smutečním průvodem uctili jeho památku.

Honzův vrah Michal Navrátil byl odsouzen ke 12 letům vězení a u soudu neprojevil sebemenší známku dokonce ani falešné lítosti. Znalec z oboru psychologie prohlásil, že pravděpodobnost jeho nápravy je minimální. Trest si v současnosti odpykává mezi svými soukmenovci ve vězení v Oráčově u Rakovníka. Než naše děti dospějí bude opět volně chodit mezi námi. Jak směšný, jak nestoudně nicotný trest za úmyslné zmaření lidského života, za bezcitnou vraždu, za život mladého bílého člověka, věrného kamaráda a spolubojovníka nacionalisty pro nějž byly naše ideály tím nejvyšším zákonem. Tato smrt je pro nás důkazem a zároveň varováním, že od odpadu přírody musíme očekávat vždy jen a jen to nejhorší a být za všech okolností připraveni bránit život svůj, své rodiny a všech slušných lidí.


Informace:

Kdy: 24. říjen 2009

Čas: cca od 18:40 (příjezd vlaku od Prahy)

Místo: Rakovník, nádraží ČD

Na Honzu a na tento zločin nikdy nezapomeneme a proto se i letos uskuteční pochod k uctění jeho památky. Všichni, kteří jste jej znali, všichni, kteří mu chcete vzdát čest!

Honzo tvůj boj skončil, my pokračujeme, zůstáváš v našem srdci! R.I.P.RIP-Jan Stricko

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: