SOUTĚŽ : nejlepší TAG na veřejném místě!

Kamarádi a kamarádky,

jelikož se blíží doba Vánoční, tedy doba „klidu a pohody“, rozhodli jsme se trochu rozčeřit hladinu tohoto poklidného období a vyhlásit novou soutěž, tentokrát na téma : nejlepší TAG na veřejném místě !

Soutěž bude probíhat od 15.12.2009 do 15.01.2010 a vaším úkolem je vytvořit co nejoriginálnější a nejzdařilejší tag  na libovolné téma.  Samozřejmě bychom byli rádi, kdyby jste se vyvarovali veřejných míst, jako jsou obytné domy a jiné, jejichž fasády již teď „zdobí“ prapodivné klikyháky nic neříkajícího smyslu. Ovšem je jistě spousta jiných míst, na kterých můžete tvořit a která  jsou na očích veřejnosti.

Hlasování o nejlepší dílo pak bude probíhat od 16.01.2010 do 31.01.2010.  Vítěz bude vyhlášen 01.02.2010  a odměněn pěkným dárkem, opět z dílny  breakstore.cz  .  Platí stejná pravidla,  jako při minulé soutěži, tedy ta, že pokud nám zašlete příspěvek, ktrerý již byl zveřejněn  na našich nebo jiných stránkách, rádi ho uveřejníme, ale do soutěže zařazen nebude. Tím, že téma není nijak specifikováno, vzniká velký prostor pro vaši fantazii a tvořivého ducha.

Všem potencionálním tvůrcům přejeme hodně štěstí a těšíme se na vaše práce.

Váš WIDERSTAND STREETART team.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: