POCHOD NA PODPORU POLITICKÝCH VĚZŇŮ !

Přijďte všichni vyjádřit svůj nesouhlas s politickými raziemi na naše kamarády u nás, ale i po celé Evropě. Ať Pecina vidí, že nás nelze zničit tak lehce jak si myslel!!! Proto všechny vyzýváme, přijďte s tím něco udělat. Společně pojďme bojovat proti tomuto teroru systému a policejní šikaně na každém kroku.

Není možné tolerovat tento útlak, na jedinou opravdovou politickou opozici v zemi . Doufáme, že všichni odhodí lenost, neaktivitu a možná i strach poslední doby a sejdeme se co v největším počtu a dokážeme tím systému, že jsme opět zpět, jednotní a silnější než kdy dřív ! ! ! Protože  „..Tam kde vládne bezpráví,je Veřejný Odpor povinností..“

V Plzni
24.04.2010
Sraz v 13:00 u obchodního centra Plaza.(bývalé výstaviště)

Náš sraz mají narušit i antifašisté, kteří budou koordinováni pod taktovou iniciativy „Mládež proti Neonacismu“. Musíme ukázat, že ulice patří nám a tím spíše, když jde o politické vězně! Přátelé, ulice budou naše!

Jsou vítány černé vlajky, transparenty k tématu a oblečení ve stylu black bloc. Na akci je přísný zákaz pití alkoholu. Provokatéři a ti, co nebudou respektovat rady pořadatelů (lidé označeni páskou), budou nekompromisně vyvedeni z průvodu. Veškeré konflikty s Policíí a nepřáteli natáčejte a monitorujte, pro možné další soudní spory. Akce je povolena a řádně nahlášena. Nic nám tedy nebude bránit svobodně vyjádřit svůj ODPOR proti Systému a policejnímu násilí!!!

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: